Jak to działa?

Strona głównaJak to działa?

Ostatnie lata to znaczący wzrost liczby spraw, które załatwiamy przez internet: urzędy, szkoła, komunikacja, zdalna praca … Przelewy internetowe to już norma, nic nadzwyczajnego. Za wiele rzeczy płacimy kartą, przelewem, czy też coraz częściej po prostu wpisując kod BLIK. Dajmy więc możliwość wiernym, szczególnie tym z młodszego pokolenia, wpłacania datków na kościół również w taki nowoczesny, a zarazem wygony i bezpieczny sposób. Oczywiście tradycyjne przelewy pozostaną wciąż popularną metodą wpłaty, jednak wyjdźmy wpłacającym na przeciw i dajmy wybór! Integracja naszego serwisu ze stroną internetową parafii może polegać jedynie na dodaniu odpowiedniego przycisku. Wpłacającemu pozostanie do wykonania kilka prostych kliknięć i wpłata gotowa!

Krok 1

Formularz
Wpisujemy adres e-mail na który otrzymamy potwierdzenie wpłaty. Imię i nazwisko oraz numer telefonu podajemy wówczas gdy chcemy przekazać swoje dane do Parafii. Wpisujemy kwotę i klikamy „WPŁAĆ”.

Krok 2

WYBÓR METODY WPŁATY
Wybieramy metodę wpłaty. Może to być karta, BLIK lub szybki przelew. Jeśli wybierzemy szybki przelew, zostaniemy przekierowani do swojego banku gdzie potwierdzamy gotowy, wypełniony przelew.

Krok 3

Potwierdzenie wpłaty
W zależności od wybranej formy wpłaty, potwierdź dane kary, kod blik lub zaloguj się do swojego banku i potwierdź przelew (dane będą wypełnione). To wszystko! Parafia otrzyma Twoją wpłatę, a Ty potwierdzenie mailem.

Pytania?

Z pewnością masz pytania - to zrozumiałe. Niezależnie od tego czy skorzystasz z naszego systemu czy nie, warto je zadać. Chętnie odpowiemy. Jeśli istnieje sposób by zrobić coś lepiej - poszukajmy go razem.

image
https://dlaparafii.pl/wp-content/themes/hazel/
https://dlaparafii.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/mojbus/www/dlaparafii/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off